שרותי ייעוץ לענף הארועים

 
גלישה אקראית ברשת תציג בפניך רשימות אינסופיות של גני אירועים.
כיצד תבדל את עצמך מכל האחרים?
מה יגרום לזוג פלוני לבחור בך דווקא?
הקמת גן ארועים מחייבת חשיבה מעמיקה לגבי קונספט גן הארועים וסגנון הארועים אותם יציע הגן ללקוחותיו. גני ארועים אשר אינם נהנים מיתרון מובנה הנובע ישירות ממיקומם מחוייבים, על מנת להצליח, לבנות קונספט שישאר חקוק בזכרון הלקוח על מנת לייצר יתרון על פני המתחרים. שיטות העבודה החדשות בענף הארועים פונות לכיוונים שלא היו קיימים בענף עד לשנים האחרונות ויש להערך בהתאם על מנת לתת תשובות עדכניות ללקוחות העתידיים.
 • בדיקת השוק
  בדיקת המצב בענף הארועים תוך הסתכלות על הפרויקט, מיקומו, קהל היעד אליו הוא פונה, המתחרים, הסיכון והסיכויים בפעילות המוצעת.
 • בניית תכנית קונספטואלית
  חדשנות ורעיונות בלתי שגרתיים מלווים את ענף הארועים מאז ומעולם. כל ארוע מחייב לשלב בתוכו את המילה "הפקה", וכל הפקה רצוי שתהיה חדשה ושונה מכל קודמותיה.
  הבסיס והשלד לכל ארוע הוא כמובן גן הארועים. הוא צריך להוות את המעטפת הנכונה לכל סוג של ארוע ולכן מחייב חשיבה מדוייקת של כל שלב בארוע וכל סוג של ארוע אפשרי. בתוך כל אלו נייצר לגן הארועים אופי משלו על מנת לייצר ייחודיות ובידול מהמתחרים, ולגרום לגן להיות מקום של עלייה לרגל בקרב הקהל.
 • הכנת תכניות עסקיות
  (שיטת עבודה יסודית המשלבת תכנון מקדים הן ברמה הקונספטואלית והן ברמת התכנון העסקי מבטיחה חסכון בהוצאות עתידיות וסיכוי גדול יותר להצלחה ולפריצה לתודעת הלקוחות.
 • טיפול בהיתרים ודרישות רישוי עסקים
  בדיקת כל תחומי הרישוי בהם יש לעמוד על מנת לקבל רשיון עסק לגן ארועים ומתן הנחיות לטיפול מול הרשויות השונות.
 • תכנון שווק ומכירות
  תכנון מערך המכירות, תוכנות ממוחשבות לשליטה ובקרה, הגדרת תפקידי עובדים, גיוס והכשרת אנשי מכירות, הנחייה והטמעת כלים למכירות ארועים.
 • קשרים ענפים בענף הארועים
  מערכת הקשרים רבת השנים של חברתנו עם ענף הארועים תסייע בידו של היזם להכיר את הכוחות הקיימים בענף, לחבור אל הספקים ונותני השרותים המובילים ולהנות מעמדת זינוק טובה בתחילת הדרך.